Hakkımızda

Biz Kimiz

FLF Bilişim olarak sizlere kullanımı kolay olan, tek dilli ve çok dilli seçeneklerine sahip, seo uyumlu ve bütçenize uygun web tasarım paketler sunuyoruz.

Firmanızı dijitalde büyütürken isteklerinizi karşılayacak, size başarıyı getirecek, kullanımı kolay ve bütçenize uygun dijital çözümler için paketleri inceleyin ve dijital dünyada farkı yakalayın.  Sektörünüze ve size uygun web tasarım paketleri ile dijital ortamda bir adım öne çıkın ve farkınızı orada da gösterin.

Neden Bizi Seçmelisiniz

FLF Bilişim sayfamızda yer alan web tasarım paketleri satın aldığınız taktirde siteniz yüksek işlem gücüne sahip sunucularda saklanır ve size yüksek hız sağlar. Size özel oluşturduğumuz yönetim panelleri üzerinden kolaylıkla sitenizde değişikler yapabilir. Kullanıcı dostu panellerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Sitelerimiz tamamen SEO uyumlu olmakta ve siz değerli müşterilerimize SEO çalışması yapma imkanı vermektedir. Üstün Kaliteli Müşteri Desteği Hizmeti Sunmaktayız.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz
Herkesin kolaylıkla kullanabileceği uygun fiyatlı ve kaliteli internet siteleri sağlamak.

Vizyonumuz
Tüm Dünya’da 7/24 Destek kaliteli ve üstün performanslı web sitesi hizmetleri sunmak.

Sunduğumuz Hizmetler & Özellikler

Sunucu ve Hosting Desteği
Facebook ve Google ADS Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi
Özel Tasarım Web Siteleri ve CDN Hizmetleri
SEO Danışmanlığı
İhracata Yönelik Dijital Hizmetler

Diğer Özellikler ?

7 Gün 24 Saat Canlı Destek Hattımız, Ticket veya mail atarak sorunlarınıza çözüm aramayın. Her sorununuza anında müdahale imkanı.

Tüm Hizmetlerimizde kalite esas tutulmaktadır. Müşteri memnuniyeti en yüksek seviyelerde olması bizim için bir görevdir.

Tüm Paketlerimizde, Bandwith veya kota gibi dertleriniz olmayacak.

Sunucularımız En az 32 Çekirdek ve 128-256 GB Ram bulunmaktadır. İnternet altyapısı da en az 10Gbps hızındadır.